Біографія

КОВАЛЬ ВОЛОДИМИР В’ЯЧЕСЛАВОВИЧ / Vlad Koval

Коваль В.В. народився 26 березня 1993 року у місті Києві. Є громадянином України, сімейний стан – неодружений.

 

Протягом 2010-2011 рр. навчався в НПУ ім.. Драгоманова (Інститут історичної освіти), у 2011-2014 рр. отримував освіту на історичному факультеті КНУ ім.. Тараса Шевченка, спеціалізація "Нова і новітня історія зарубіжних країн".

 

З 2011 по 2014 рр. працював менеджером по роботі з клієнтами у партнерстві з ТОВ "ОВБ Алфінанц Україна".

Протягом 2012- 2014рр. працював у Київській структурі з продажу, пройшовши шлях зі стажиста до керівника організації.

Починаючи з січня 2013 року є приватним підприємцем.

Займається відеоблогінгом, веде власний канал про бізнес, у якому представляє результати розслідувань діяльності українських фінустанов. Також є вільним журналістом, ділиться своїми враженнями від подорожей (канал на YouTube -http://youtube.com/vladkoval).

Серед досягнень зазначається: членство у Громадській раді  Міністерства науки і освіти (фінансово-економічний комітет); написання у співавторстві підручника з маркетингу та прямих продажів для українських ВНЗ; нагородження відзнакою Київського міського голови, а також розробка і впровадження нових страхових програм на ринку України та СНД.

Вільно володіє українською та російською мовою, англійською - на базовому рівні.

Читати повністю Згорнути

Програма

Освітня галузь

1. Втілення інновацій в освіту. Інтерактивне навчання. Оскільки пропонований мною Формат вбачає Ідею "ВідеоКраїни" - то й навчальний процес повинен здійснюватися за допомогою відео. Відео допомагає краще засвоювати матеріал, воно містить в собі одразу всі необхідні компоненти, котрі підходять і аудіалам, і візуалам. А за допомогою технології віртуальної реальності навчатися буде легше, в тому числі й кінестетам та дигиталам.

При цьому домашні завдання будуть також виконуватись дітьми через відео, що допоможе їм більше розкрити себе, дасть можливість переглянути свої невдачі й надалі покращувати свої навички.

Відеоблоги й зараз є основним джерелом інформації для молоді до 30 років, а надалі частка відео лише зростатиме.

Навчання через відео та інтерактив допоможуть розвиватись молоді та зробить навчання цікавим

 

ІТ галузь

Створення інфраструктури для ІТ спеціалістів - «Української кремнієвої долини".

Пропагування професії ІТ-шника. Допомога у піарі. Інформаційна підтримка.

 

Економічна галузь

1. Вільний обіг іноземної валюти - євро та долар (з мінімальними обмеженнями). Для кращого розвитку ВідеоКраїни потрібно здійснити наступні економічні перетворення.

Ми зробимо вільні платежі, в тому числі валютні, що збільшить довіру населення до гривні, адже якщо немає валютних обмежень, то і валюта більш доступна, і тримати її вдома зовсім не цікаво. Ми будемо стимулювати іноземних інвесторів інвестувати в нашу ВідеоКраїну, адже вона стане «раєм» для фрилансерів, та громадян, які прагнуть бути незалежними від місця проживання.

Люди завжди знайдуть шляхи обійти будь-які обмеження, які встановлює держава. Тому перешкоди необхідно зменшувати.

 

Судова система

Основне завдання – онлайнизація системи. Завдяки чому можна буде подавати онлайн судові позови, вести трансляції в прямому ефірі судових засідань та обов'язковий відео запис. А також зявиться можливість присутності онлайн на засіданні.

 

Виборча система

Електронне онлайн голосування за владу.

 

Соціальна сфера

Пропагування Фрилансерства. Допомога людям в підвищенні навичок продажу своїх послуг за кордон. Залучення іноземних коштів у країну.

 

Туризм

Залучення іноземців в Україну на відпочинок, як в одну із самих зелених країн Європи, продаж турів в Українські визначні природні місця ("Українська Венеція" і т. д.).

 

Транспорт/екологія

Створення зручного, швидкого міського екологічного транспорту. Зменшення викидів у атмосферу, розвантаження транспортних вузлів.

 

Пенсійна система

Накопичення пенсії через ефективну систему інвестування коштів у приватні спеціалізовані компанії. Мінімум 3 компанії в портфелі кожного клієнта та жорсткий державний нагляд за діяльністю даних компаній.

 

Податки

 

Спрощення, прозорість оподаткування і дерегуляція у веденні бізнесу – основні кроки моєї програми. Встановлення єдиних податків "податок з обороту" -1-2% з усіх оборотів бізнесу замість ПДВ.

Читати повністю Згорнути

Прем'єр

Богдан Кучер

Віце-президент з питань ефективного управління

Читати повністю Згорнути

Команда

Мельник Владислав

Керівник центру

Читати повністю
Нецівка Олексій

Віце-президент Відео країни

Читати повністю

Галерея

  • Copyright RTI 2017