Біографія

СЕМЕНЕНКО ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА

Семененко О.М. народилася 23 грудня 1989 року в місті Києві. Є громадянкою України, за сімейним станом – заміжня.

У 2008-2010 рр. проходила курси з іноземних мов у English Language Center.

Отримала освіту за рівнем «бакалавр» у Київському Київський національному лінгвістичному університеті (2010 – 2014 рр.) за спеціальністю «філологія» (фахівець з перекладу англійської мови).

Пройшла повний курс навчання за програмою практичної підготовки волонтерів та отримала мовну підготовку для обслуговування чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012».

У 2014-2015 рр. здобула ступінь «магістр» за спеціальністю «Перекладач з англійської мови» у Київський національному лінгвістичному університеті.

У 2017 році відвідувала курси іноземних мов у центрі Michael Gott International.

Протягом 2008-2009 рр. працювала  комірник складу готової продукції ТОВ “КЮП Вілант”.

У 2009 році працювала секретарем учбової частини ДПТНЗ “КВП училище технологій та дизайну виробів зі шкіри”.

Протягом 2010-2011 рр. працювала на посаді секретаря, помічника допоміжних креслень архітектурного бюро “А. Коваль”.

З 2011 по 2012 рр. працювала викладач англійської мови (приватні уроки).

З 2012 року й по сьогодні працює як викладач англійської мови ГО «Вулик ідей».

Отримала сертифікати English language center (2010 р.), Інститут соціології,  психології та управління НПУ імені М.П. Драгоманова (2011 р.), Delite school (2012 р.), «Психологія партнерства: взаємодія психологів, медиків та педагогів з родиною в перинатальний період.  Всеукраїнська науково - практична конференція з перинатології» (2014 р.),  «Ілюзії та реальність професійної діяльності перинатальних спеціалістів. VII Всеукраїнська науково - практична конференція з перинатології» (2015 р.), English language dynamics (2017 р.)

Також отримала диплом ГО «Вулик Ідей» (2013 р.).

Читати повністю Згорнути

Програма

Програма

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту – програм и) 

Не секрет, що сьогодні багато дітей страждають від того, що не можуть підлаштуватися під освітній процес. Вони не мають мотивації та розуміння, сприймають школу, як щось вороже і, як наслідок, не отримують задоволення від навчання. Цю проблему частково вирішуюсь приватні школи, але не багато батьків можуть платити такі гроші. Моя програма, що виражена в методиці «Академії комунікації» направлена на те, щоб в ігровій формі привчати дитину до свідомого та цікавого процесу отримання знань та навичок і є безкоштовною. Протягом півроку вона навчає діток. Це діти, які не мають змоги займатися в приватних школах через фінансову неспроможність батьків, але які дуже хочуть розвиватися.

Мета проекту

Сприяти розвитку особистості школярів, їх свідомому підходу до процесу навчання, розвитку емоційного інтелекту та духовності, толерантності, критичного мислення, розкриття розумового та творчого потенціалу.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Завдяки заняттям, які проходять на базі шкіл та позашкільних закладів двічі на тиждень, діти в ігровій формі привчаються до свідомого та цікавого процесу отримання знань. Це все допоможе дитині у навчальному процесі. Подібні заняття вже проводилися з дітьми на базі Академії комунікації і дали прекрасні результати. Тож метою є впровадження методики Академія комунікації в школах та позашкільних закладах. Також метою є проведення соціального дослідження: як додаткові такі заняття можуть впливати на дитину і її освітній процес.

Для кого цей проект

Діти різних вікових категорій (діляться групи): 8-10, 11-13, 14-16 років, їх батьки, вчителі та адміністрація шкіл та позашкільних заходів (ми допомагаємо у вирішенні їх проблем з комунікацією з учнями).

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

1. Проведення підготовчих робіт: доробка програм, навчання спеціалістів, підготовка анкет та тестів. 

2. Впровадження та проведення програми протягом півроку на базі загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів. 

3. Збирання результатів: тестів, фідбеків, анкет та описання результатів.

Ключові показники оцінки результату проекту

 

підвищення успішності у навчанні, фідбеки успішного вирішення певних проблем, пов’язаних з освітнім процесом дітей. Кількість схвальних відгуків про результативність від дітей, батьків, вчителів, шкіл.

Читати повністю Згорнути

Прем'єр

Наталія Корнецька

Піар менеджер команди, автор методики, тренер-викладач. 

Читати повністю Згорнути

Команда

Юлія Жерліцина

зв’язки з громадськістю, автор проекту.

Читати повністю
Олександр Проява

Фандрайзер нашої команди. Педагог

Читати повністю
Ірина Морозюк

Іміджмейкер команди.

Читати повністю

Галерея

  • Copyright RTI 2017